Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale va rog raspundeti mi la aceasta intrebare:POT DESCHIDE ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

va rog raspundeti mi la aceasta intrebare:POT DESCHIDE UN COAFOR INTR-O GARSONIERA LA PARTERUL UNUI BLOC?

DE CEVA VREME MA FRAMANTA ACEASTA INTREBARE,DORESCSA MI DESCHID UN COAFOR SI PT A EVITA SPATIILE COMERCIALE ATAT IN CHIRIE CAT SI IN VANZARE PT CA AU UN COST EXAGERAT M-AM GANDIT LA ACEASTA VARIANTA SI ACEEA DE A DESCHIDE UN COAFOR INTR-O GARSONIERA,CINEVA IMI POATE DA UN RASPUNS DACA SE POATE FACE SAU NU,VA MULTUMESC ANTICIPAT:(
Depinde ce ce doriti anume sa faceti in salon, pentru ca daca va rezumati la o simpla frizerie merge dar daca doriti ceva mai mult gen cosmetica, manichiura, pedichiura masaj chiar si coafura(spalat , vopsit etc....) aveti nevoie in primul rand de compartimentare a spatiului ptr fiecare punct in parte , si deasemenea dsv-ul mai cere obligatoriu 2 toalete cel putin eu stiu ca la Brasov asa e .......
se poate dar fa ti o analiza temeinica sa vezi daca toata treaba, merita.!