Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Angajat din Slovenia
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Angajat din Slovenia

Cum face poate face dovada platii contributiilor de sanatate un angajat in Romania de origine slovena, in Slovenia?
Daca a platit contributia la sanatate poate solicita o adeverinta de la Casa Judeteana de Asigurari de Sanatate (CJAS) unde a platit aceasta contributie.
va trebui sa solicite eliberarea Formularului E104 de la Casa Judeteana de Asigurari de Sanatate.