Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... TAXA JUDICIARA DE TIMBRU - DAUNE MORALE -
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

TAXA JUDICIARA DE TIMBRU - DAUNE MORALE -

Buna seara. Am pe rol un litigiu pe discriminare Ordonanta 137/2000, in care solicit si daune morale- despagubiri. Intrebarea mea este : trebuie platita taxa judiciara de timbru si cat??? Multumesc anticipat.
Asa cum v-am mai spus, daca ati cerut daune in temeiul art.269 C.mun. nu se plateste taxa de timbru ....

:offtopic:
Incercati pe viitor sa nu mai postati mai multe mesaje consecutive in aceeasi discutie. Daca aveti mai multe lucruri de spus, puteti folosi functia de editare a mesajului anterior.
Postarea mai multor mesaje consecutive intr-o discutie constituie o incalcare a Regulamentului de postare.
Imi cer scuze.