avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1644 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Cum se poate inainta o cerere sau un memoriu ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Cum se poate inainta o cerere sau un memoriu ministerului sanatatii?

Buna ziua! Ma intereseaza daca exista o adresa de mail in care pot trimite o cerere sau un memoriu, mai direct! Este cu referire la aprobarea de transferuri intre spitalele de stat.

Multumesc
Cel mai recent răspuns: Klaudia83 , utilizator 15:57, 19 Septembrie 2014
Datele de contact ale Ministerului Sanatatii le gasiti aici:
[ link extern ]
Multumesc, dar chiar daca nu sunt de la presa? Eu am sunat deja la unul din numerele respective si o doamna mi-a raspuns ca nici nu se pune vorba de ce am intrebat pentru ca legea e clara si ea nu are autoritatea necesara. Si desi era particularitate a cazului meu, nici nu a stat la discutii. Am dorit sa inaintez ceva scris si sa primesc raspuns dupa analiza problemei.

Puteti trimite prin posta cu confirmare de primire.
Multumesc !

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cum trimite opc-ul invitatie justme1p justme1p buna ziua. am si eu o intrebare. am primit un mail cu o invitatie la opc cum ca am o reclamatie. in mail este un document cu invitatia la sediul anpc insa mi ... (vezi toată discuția)
Reclamatie functionar public - telefon terminus1 terminus1 Buna ziua, Am sunat la relatii cu clientii la Casa de Asigurari de Sanatate, am fost redirectionat la departamentul abilitat unde am dat peste o doamna ... (vezi toată discuția)
Rezervare denumire ong mikas mikas UNDE fac rezervarea denmirii pentru o ONG? Sunt din provincie. (vezi toată discuția)