Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Cum se poate inainta o cerere sau un memoriu ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Cum se poate inainta o cerere sau un memoriu ministerului sanatatii?

Buna ziua! Ma intereseaza daca exista o adresa de mail in care pot trimite o cerere sau un memoriu, mai direct! Este cu referire la aprobarea de transferuri intre spitalele de stat.

Multumesc
Datele de contact ale Ministerului Sanatatii le gasiti aici:
[ link extern ]
Multumesc, dar chiar daca nu sunt de la presa? Eu am sunat deja la unul din numerele respective si o doamna mi-a raspuns ca nici nu se pune vorba de ce am intrebat pentru ca legea e clara si ea nu are autoritatea necesara. Si desi era particularitate a cazului meu, nici nu a stat la discutii. Am dorit sa inaintez ceva scris si sa primesc raspuns dupa analiza problemei.

Puteti trimite prin posta cu confirmare de primire.
Multumesc !