Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Concediu de odihna
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Concediu de odihna

Buna seara! am o intrebare, am concediu acum, azi e ultima zi ..in acest timp a fost 27 august si 31 august..din cite stiu la cele 28 de zile trebuie sa se mai adauge inca 2 zile insa 31 august a fost duminica ceea ce nu e zi lucratoare se mai adauga sau nu? trebuie sa merg la lucru marti sau miercuri?multumesc
27 si 31 august nu zunt zile de sarbatoare legala si ,prin urmare,nu au cum sa se adauge la zilele de CO.