Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Legea picnicului
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Legea picnicului

In constanta...tara lui mazare voda, cartierul poarta 6... uitat de lumea reala...citiva martalogi fac in fiecare sfarsit de saptamana sambata si duminica...de pe la 10 pana pe la 16...gratare,cu foc in marginea parcarii...langa masini, in fata blocului meul , vrem si noi sa stam cu geamurile deschise, mai ales noi,cei de la parter.garcea trece si se face ca nu-i vede, ca au rude la primarie, iar restul de oameni nu au ce face.prefera sa taca si sa inhaleze fumul in casa , decat sa se certe cu ei. stie cineva unde pot sa-i reclam??? ca eu unul m-am saturat...
Sesizati oficial politistul de proximitate