Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Mostenire apartament
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Mostenire apartament

Buna ziua ,
Va rog sa imi spuneti ce se intampla cu un apartament daca proprietari mor si nu au copii.Au doar frati si surori.
Multumesc
acestia il vor mosteni in mod egal daca parinti nu mai au in viata.
Fratii si surorile mostenesc apartamentul