Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Achiziționare tableta pc din China
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Achiziționare tableta pc din China

Buna ziua, intentionez sa achiziționez o tableta pc din china in valoare de € 253,48. Intrebarile mele sunt urmatoarele : ce ar trebui sa platesc in plus fata de pretul mentionat (TVA, taxe vamale) si ce curier imi recomandati? Va multumesc anticipat.
Doamna Giulia,
Acest forum, așa cum îl arată și numele „avocatnet”, vă oferă consultații juridice !!!
Ce plătiți Dvs. în plus și ce curier utilizați sunt opțiuni care nu au nimic de a face cu aspectele juridice ale achiziției dorite de Dvs.
Doamne ajută !
Rezolvatorul, Consilier juridic
Acest forum se adreseaza si spetelor contabile si fiscale.