Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Concediu medical
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Concediu medical

Buna ziua. Intrebarea mea este cum inregistrez un salariat in declaratia pentru CAS in cazul in care acesta a fost in concediu medical in luna aprilie 23 de zile fata de cele 22 de zile lucratoare?
Multumesc mult.
Primul concediu este de 3 zile si il achita unitatea iar urmatorul, daca are acelasi cod de boala este tot de 3 zile , dar plata suportata de cass .

multa bafta ,
Andreea