Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensie
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensie

as vrea sa stiu daca s-a aprobat legea, sau actul normativ care stipula reducerea virstei de pensionare in cazul in care s-a lucrat in grupa 1 de munca minimum 2 ani.

smile2102
Inca nu s-a adus aceasta modificare la lege.