Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Recuperare taxa poluare de la firma de leasing
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Recuperare taxa poluare de la firma de leasing

Buna ziua,am avut o masina pe leasing de la ifn bistrita nasaud.am platit taxa de poluare in contul ifn bistrita, si am avut surpriza cand am vandut masina, ifn bistrita a recuperate taxa de poluare,pe care am achitat-o eu.
Pot sa-i dau in judecata ca sa:(( recuperez taxa achitata de mine?
De la finante am fost informat ca ei au recuperate
cele mai multe taxe,de la proprietari de masini

puteti sa ii dati in judecata, deoarece ei au platit-o dar v-au refacturat-o d-voatra, deci d-voastra sunteti platitorul taxei in final.