Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Restituire garantii materiale
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Restituire garantii materiale

cum se poate restitui garantia materiala conf legii
~ Conținut șters la cerere ~
garantia materiala vi s-a retinut conform legii?
Mesaje reeditate
@tano737

Dată post: Vineri, 3 Octombrie 2014, 13:30
Subiect: garantie materiala

pot sa cer garantia materiala si sa incep sa cotizez de la zero?

@gigi47
Dată post: Vineri, 3 Octombrie 2014, 13:43

Din păcate nu ... Normal garantia se depune de la inceput, formarea ei in transe lunare din salariu, este o inlesnire. Garantia ramane la angajator pana la incheierea contractului de garantie.