Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Litigii munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Litigii munca

Am câștigat procesul cu vechiul angajator si instanța a dispus reintegrarea si toate celelalte. Problema mea este ca in momentul acesta sunt angajat in MApN. Cum trebuie sa procedez? Mulțumesc anticipat
sa vi se plateasca tot ce vi se cuvine, minus partea cu reintegrarea
De cand trebuie sa-mi plătească? Eu sunt angajat din Februarie anul acesta. Concedierea a fost in luna Iunie a anului trecut. Mulțumesc
Daca nu solicitati reintegrarea, atunci trebuie sa va plateasca de la data concedierii si pana la data ramanerii definitive si irevocabile a hotararii judecatoresti.

Daca solicitati reintegrarea , atunci trebuie sa va plateasca de la data concedierii si pana la data reintegrarii efective.
mulțumesc!
Problema este ca nu știu cum sa procedez acum. Procesul l-am câștigat singur, fara avocat. Nu cred ca a mai făcut apel pt ca ar pierde timp si bani. Ce ma sfătuiți sa fac? Mulțumesc!