Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Facturi Irlanda
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Facturi Irlanda

Buna seara.
Firma la care lucrez doreste sa achizitioneze un utilaj din Irlanda si a primit o factura, insa pe aceasta apare doar semnatura vanzatorului, dar nu si stampila acestuia.
In aceste conditii acesta factura este valabila?
Multumesc.
Da, e valabila.