Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... solicit lamurire
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

solicit lamurire

cum se procedeaza cand instanta ma amendeaza ca nu am depus actele solicitate?ce pot sa fac?in incheierea de sedinta mi-au comunicat ca m=au amendat
Recurs la incheiere in care faceti dovada imposibilitatii depunerii actelor respective si solicitati anularea amenzii
Incheierea prin care ati fost amendat este cu drept de reexaminare in termen de 5 zile .Daca mai sunteti in termne formulati cererea de examinare si motivati.