Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Concediu medical pe drepturi de autor
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Concediu medical pe drepturi de autor

Un contract de drepturi de autor, cu toate contributiile la sanatate platite la zi, imi da dreptul la concediu medical?
~ Conținut șters la cerere ~