avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1177 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Concediu medical pe drepturi de autor
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Concediu medical pe drepturi de autor

Un contract de drepturi de autor, cu toate contributiile la sanatate platite la zi, imi da dreptul la concediu medical?
Cel mai recent răspuns: andreea124 , utilizator 15:08, 28 Octombrie 2014
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Concediu de risc maternal simonaproto simonaproto Buna ziua, sunt angajata cu contract de drepturi de autor si as vrea sa stiu daca pot beneficia de concediu de risc maternal (in cazul in care se impune) si ... (vezi toată discuția)
ce contributii catre finante va trebui sa platesc ca pfa pe perioada concediului medical? irinaandruhovici irinaandruhovici Buna ziua, Am deschis un PFA (pe norma de venit) care si-a inceput activitatea in data de 14.01.2015 iar abia in ianuarie 2016 voi avea 12 de luni de ... (vezi toată discuția)
Sarcina si contract de drepturi de autor mariar23 mariar23 Buna ziua, Sunt in urmatoarea situatie: Am un contract de cesiune de drepturi de autor care se incheie pe 1.10.2017. Sunt insarcinata in luna a 6 si in ... (vezi toată discuția)