avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 771 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Proces Castigat
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Proces Castigat

Buna ziua, am lucrat la o firma cateva luni si nu mi-au platit salariul, am dat firma in judecata, am castigat procesul cu decizie definitiva si irevocabila. Firma nu mai are bunuri, nimic in cont. Cum se poate obtine prejudiciul castigat in instanta. Astept un raspuns. Multumesc
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 14:21, 29 Octombrie 2014
Numai prin executarea silita a bunurilor aflate in proprietatea angajatorului.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Litigii petrom monitza01 monitza01 Sunt un angajat Petrom, am citit pe net că firma ne dă în judecată pe toți angajații pentru primele obținute în instanță în anul ... (vezi toată discuția)
Sentinta definitiva FLAVIA VLAD FLAVIA VLAD IN URMA UNUI PROCES CU O FIRMA LA CARE AM LUCRAT S-A HOTARAT SA PLATESC O SUMA DE 7000 LEI. EU MOMENTAN AM UN VENIT DE 595 LEI/LUNA SI UN COPPIL MINOR IN ... (vezi toată discuția)
Etape executare silita MikePort MikePort Buna ziua, Am urmatoarea problema. Am lucrat la o firma pana in luna mai 2009 ca PFA (am avut contract comercial cu firma respectiva). Ca urmare a ... (vezi toată discuția)