Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Proces Castigat
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Proces Castigat

Buna ziua, am lucrat la o firma cateva luni si nu mi-au platit salariul, am dat firma in judecata, am castigat procesul cu decizie definitiva si irevocabila. Firma nu mai are bunuri, nimic in cont. Cum se poate obtine prejudiciul castigat in instanta. Astept un raspuns. Multumesc
Numai prin executarea silita a bunurilor aflate in proprietatea angajatorului.