Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Calcul suma cuvenita actualizata
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Calcul suma cuvenita actualizata

Am castigat in instanta recuperarea unor drepturi salariate neachitate de angajator din luna decembrie 2011!!!! In Decizia Curtii de Apel scrie asa: "Obliga parata sa plateasca reclamantei suma de 3002 lei, cu titlu de dreturi salariale, suma actualizata cu indicii de inflatie de la data platii" Angajatorul a platit in 04.11.2014 suma de 3002 lei. Cred ca ar trebui sa primesc si actualizarea acesteia, dar nu stiu daca asa este si cum sa calculez diferenta de actualizare.
Ma poate ajuta cineva??
Multumesc!!
Nu are nimeni un raspuns la intrebarea mea?
[ link extern ]

va puteti calcula singur drepturile si cere de la angajator. pare a colabora avand in vedere ca v-a platit principalul.