Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Se poate așa ceva?
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Se poate așa ceva?

Bună seara!
X este angajat pe post de contabil într-un spital municipal, fără ca acesta să aibă studiile necesare (nici măcar pe departe). Acestuia i-au fost oferite răspunsurile la întrebările aferente examenului de ocupare a postului. Ce e de făcut în acest caz? Mulțumesc
Puteti si dovedi cele sustinute???
Faptul că a primit răspunsurile nu am cum să dovedesc, dar faptul că nu are studiile necesare (nici măcar un curs, nimic) e foarte ușor de dovedit, din punctul meu de vedere.