Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Poprire
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Poprire

Buna ziua
In urma unuir credit, am o poprire la banci ,precum si la angajator. Doream sa stiu daca exista o posibilitate de a scapa de poprirea de la angajator. Daca imi schimb locul de munca, creditorii vor afla? ( in ipoteza ca salariul nu mi se va vira pe card ci in mana). Locul actual de munca era mentionat in actele depuse la banca la solicitarea creditului. Multumesc
Da, va gasesc imediat ce se inregistreaza contractul in Revisal.