Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Terenurile rezerva de stat
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Terenurile rezerva de stat

Buna ziua.
Va rog sa ma ajutati, cum sa formulez o cerere catre comisia locala ca sa primesc lista cu terenurile care sant libere sau disponibil pentru retrocedare?
Multumesc.
Mai intai verificati daca o astfel de lista intra in categoria informatiilor de interes public.