Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... decret de gratiere??
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

decret de gratiere??

Stie cineva daca se fac gratieri colective?
S-a semnat decret din partea presedintelui?
Se pare ca s-a anuntat la stiri despre ceva gratieri dar din pacate nu am fost pe faza...poate stie careva ..
multumesc
Pt a beneficia de gratiere trebuie sa existe o condamnare.
Nu va exista nicio gratiere in viiorul apropiat, sunt doar zvonuri ffara nicio baza legala.