Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Radiere pfa
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Radiere pfa

buna seara...sunt pfa..sediul este imobilul in care locuiesc...pot sa vand imobilul si apoi sa inchid pfa-ul ?...daca da...care este termenul limita intre vanzare si radiere pfa?...multumesc
Daca cel care cumpara nu are nimic impotriva, puteti sa pastrati sediul tot acolo unde a fost pana acum.