Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Plata hotarari judecatoresti 2015
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Plata hotarari judecatoresti 2015

Am lucrat in invatamant, actualmente sunt pensionara din 1 iulie 2014.As dori un raspuns pertinent cu privire la plata hotararilor judecatoresti, in avans, transa din 2015. Mentionez ca HJ definitive si executorii sunt din anul 2009,2010.Va multumesc !
Pana in prezent nu s-a adoptat niciun act normativ in aceasta privinta. Se pare ca dupa rectificarea bugetara , va urma sa fie adoptat.