Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Mutare Punct de Lucru Coafor in alt sector
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Mutare Punct de Lucru Coafor in alt sector

Care sunt costurile se documentele necesare mutarii punctului de lucru al unui coafor din sector 1 in sector 2?
Faptul ca am datorii la Bugetul de Stat constituie un impediment?
(sediul social al societatii este si ramane neschimbat in sectorul 6)
Ca si costuri la recom v-ar costa in jur de 400 Ron,trebuie închis punctul de lucru vechi si deschis cel nou.
Nu este nici o problema ca aveți datorii, nu e nevoie de certificat de atestare fiscala.
~ Conținut șters la cerere ~