avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1067 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Mutare Punct de Lucru Coafor in alt sector
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Mutare Punct de Lucru Coafor in alt sector

Care sunt costurile se documentele necesare mutarii punctului de lucru al unui coafor din sector 1 in sector 2?
Faptul ca am datorii la Bugetul de Stat constituie un impediment?
(sediul social al societatii este si ramane neschimbat in sectorul 6)
Cel mai recent răspuns: Ruxandra Cerbu , Avocat 22:15, 7 Decembrie 2014
Ca si costuri la recom v-ar costa in jur de 400 Ron,trebuie închis punctul de lucru vechi si deschis cel nou.
Nu este nici o problema ca aveți datorii, nu e nevoie de certificat de atestare fiscala.
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Inchidere srl ioni69 ioni69 Buna Dimineata, Revin cu o intrebare, pentru ca iarasi primesc informatii conflictuale. Care este procedura de inchidere a unui SRL? SRL-ul nu are datorii, ... (vezi toată discuția)
Schimbare sediu pfa traducator emiliadin emiliadin Doresc sa mut sediul Pfa traducator deschis in 2009, de la bloc, unde am si domiciliul, la casa, pe care am construit-o si inca nu am intabulat-o. Buletinul ... (vezi toată discuția)
Incetare activitate punct de lucru pentru 7 luni getat getat Pe perioada septembrie 2013-martie 2014 am inchis un punct de lucru ( bar cu terasa) doar in sensul incetarii activitatii insa in locatia respactiva totul a ... (vezi toată discuția)