Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Ridicare masina sector6 8/12/2014
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Ridicare masina sector6 8/12/2014

Astazi mi-au ridicat masina de pe bulevardul Iuliu Maniu. Am parcat intr-un loc unde erau marcaje de parcare, insa pe stalpul de langa era un semn de oprire interzisa. Nu l-am vazut. Am vazut articolul in care se zvonea ca ar fi ilegal de pe 5/12/2014 sa se mai ridice masini din sectorul 6 (www.avocatnet.ro/content/art... ).
Ce sa fac?
VladUr, utilizator
Solutia inca nu este definitva, si nu vi se aplica. Trebuie contestat in instanta.
Care este solutia si in ce situatii se aplica?