Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... buna ziua
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

buna ziua

ieu nu mai anteleg nimic:O masina mea ieste pe RO dak vreau sa o anmatriculez pe alt nume pot fi scutit de a nu mai plati taxa sau doare acele masini care vin cu numere de afara se pot anmatricula fara a plati taxa prin instanta :( am mai anteles cele anmatriculate anainte de 2007 nu mai plateste taxa de mediu k sau platit taxe vamale nu mai anteleg banuiesc k nimeni nu stie cu exactitate cum sta legea cu taxa cred k nici cei kre au aprobato nu stiu exact an ce consta e jale:frantic: mare ar fi bun un raspun din partea cuiva la antrebarile adresate de mine ar ajuta multe persoane #-o
Pentru masinile inmatriculate in Romania inainte de 2007 se plateste, la vanzarea lor, de catre cumparator, timbrul de mediu .