Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Pastrare nume in urma divortului
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Pastrare nume in urma divortului

Buna ziua, as vrea sa stiu daca e posibil sa revii la numele de familie avut inaintea casatoriei, daca ai optat (si este hotarare judecatoreasca definitiva in acest sens ) sa pastrezi numele fostului sot. Se poate face o cerere in instanta in acest sens?
~ Conținut șters la cerere ~