Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Reangajare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Reangajare

Buna seara,
Am plecat dintr-o companie in urma cu trei ani prin acordul partilor. Ma pot reangaja in alta functie in aceeasi companie ?
Daca compania doreste sa va angajeze puteti
@ TudorFlorica

Va puteti reangaja la acelasi angajator in orice alta functie, intrucat nu exista text de lege care sa va interzica asa ceva.