Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Declaratia 394
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Declaratia 394

Am constatat anul acesta(2014) ca declaratia informativa 394 de acum 5 ani (2009), contine erori ( program informatic)
S-a depus declaratia 394 rectificata la administrata finantelor.

Va rog sa-mi comunicati daca trebuie indeplinite si alte demersuri si daca aceasta eroare (corectata) conduce la sanctiuni si din partea cui.
Nu sunt sanctiuni pentru corectie.Declaratia 394 se corecteaza ori de cate ori se constata o eroare.
Multumesc