Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale certificatul de urbanism pentru cariere de piatra
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

certificatul de urbanism pentru cariere de piatra

Buna,
Doresc sa deschid o cariera de piatra si m-am impotmolit la obtinerea certificatului de urbanism. Reprezentantii Consiliului judetean nu au reusit sa ma informeze corespunzator asupra actelor necesare obtinerii CU. Daca ma poate ajuta cineva cu o lista competa a actelor necesare si eventual ce trebuie sa trec in ele pentru a nu fi purtat de la un birou la altul.
Multumesc
La adresa de mai jos gasiti actele necesare obtinerii certificatului de urbanism, precum si alte informatii utile legate de acesta:

www.avocatnet.ro/content/art...
Ioana Cristina Catanoiu, Consilier juridic