Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 obiect de activitate
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

obiect de activitate

Care este codul CAEN pentru activitatea prin care o societate cumpara produse de tamplarie ( usi, rulouri, jaluzele) cu scopul de a le revinde, insa efectueaza montajul acestora. Precizez ca art. se achizitioneaza doar la comanda ferma a beneficiarului. Acestea nu vor fi disponibile in magazin (depozit). Ce conditii trebuie intrunite pentru a efectua o astfel de activitate?
Va multumesc.
4778 comert cu amanuntul al altor bunuri noi nca si 4332 lucrari de tamplarie si dulgherie (include montarea de usi, ferestre etc)