Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Pot, ca PFA, să plătesc online CAS-ul trimestrial?
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Pot, ca PFA, să plătesc online CAS-ul trimestrial?

Mâine ar trebui să merg la ei să plătesc ordinul de plată pe care-l primesc acasă. Și vreau să știu dacă pot face lucrul ăsta online, prin internet banking, de la Banca Transilvania. Să fac o plată normală, le trec contul și le trimit banii. Ca să nu mai stau la cozi.
Plati online se pot face, dar am cateva nelamuriri. Ce ordin de plata al CAS ati primit si de unde? Plata o faceti din cont personal sau al PFA?