Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - impozit pe venitul ... Calcul impozit venit microintreprindere
Discuție deschisă în Fiscalitate - impozit pe venitul microîntreprinderilor

Calcul impozit venit microintreprindere

Cum se calculeaza impozitul venit microintreprindere pentru o societate comerciala care valorifica produse farmaceutice de uz veterinar ?
Cititi la adresa urmatoare postarea in care cineva a detaliat din codul fiscal, toate tipurile de venituri care formeaza baza de impozitare asupra careia aplicati 3%.
www.avocatnet.ro/content/for...