Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... CAR
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

CAR

Am si eu o intrebare.Am un CAR facut si nu am platit 2 luni rata din diverse probleme ,la care nu am fost somat dar in schimb am primit o hotarare judecatoreasca cu o adresa de poprire pe salariu ,contractul de imprumut fiind activ m-ai am aproape 2 ani pina termin de inchis contractul ,de achitat tot imprumutul
e corect cum s-a procedat.Multumesc.
badescucorina, utilizator
Este corect. S-a accelerat scadența. Trebuie să plătiți tot acum.