Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Frauda, inselatorie si lipsa garantiei
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Frauda, inselatorie si lipsa garantiei

Buna, in afara de Protectia Consumatorului, cui ma mai pot adresa in cazul cand am incheiat un contract cu o firma si firma a inselat si a tepuit?
In instanta civila sau plangere penala la Politie sau Parchet, daca este vorba de savarsirea vreunei infractiuni.
Cabinet de Avocat ”Patrascu Razvan”, Avocat