avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 901 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Coduri CAEN PFA
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Coduri CAEN PFA

Buna seara,

As avea o intrebare in ceea ce priveste infiintarea unui PFA.
As dorii sa infiintez un PFA avand ca obiect de activitate administrarea de imobile (Asociatii de proprietari) cod caen 6832, avand o calificare in acest sens.
Avand in vedere faptul ca sunt si absolvent al unei facultati de drept ce obiecte de activitate as mai putea autoriza?

de ex: infiintari societati comerciale, pfa, asociatii de proprietari... consultatii in acest sens... exista posibilitatea?

Multumesc !
Ultima modificare: Joi, 15 Ianuarie 2015
mroby, utilizator
Cel mai recent răspuns: mroby , utilizator 23:07, 15 Ianuarie 2015
Puteti adauga si acele activiati. Puteti consulta codurile C.A.E.N. pe saitul O.R.R.C.
[ link extern ]
Multumesc pentru raspuns. Ma puteti ajuta si cu niste coduri ?

Multumesc anticipat !

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cod secundar 6622 ohiki ohiki Buna ziua. Am o firma de consultanta cod CAEN 7022, mai exact intreprindere individuala. Pot activa ca si cod secundar codul CAEN 6622? Sau trebuie sa imi ... (vezi toată discuția)
P.f.a. - administrator imobile - cod caen Loredana_84 Loredana_84 Buna ziua, Doresc infiintarea unui PFA pentru un administrator de bloc/imobile. Am identificat ca si cod caen potrivit activitatii principale: 6832 - ... (vezi toată discuția)
Firma sau pfa administrare imobile Ionel Manolache Ionel Manolache 1.Doresc sa aflu daca pentru a infiinta o firma de administrare imobile CAEN 6823 sunt restrictii legislative pentru actionari. Daca raspunsul este da, care ... (vezi toată discuția)