Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Coduri CAEN PFA
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Coduri CAEN PFA

Buna seara,

As avea o intrebare in ceea ce priveste infiintarea unui PFA.
As dorii sa infiintez un PFA avand ca obiect de activitate administrarea de imobile (Asociatii de proprietari) cod caen 6832, avand o calificare in acest sens.
Avand in vedere faptul ca sunt si absolvent al unei facultati de drept ce obiecte de activitate as mai putea autoriza?

de ex: infiintari societati comerciale, pfa, asociatii de proprietari... consultatii in acest sens... exista posibilitatea?

Multumesc !
mroby, utilizator
Puteti adauga si acele activiati. Puteti consulta codurile C.A.E.N. pe saitul O.R.R.C.
[ link extern ]
Multumesc pentru raspuns. Ma puteti ajuta si cu niste coduri ?

Multumesc anticipat !