Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Colaborator selectare personal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Colaborator selectare personal

Sunt PFA, avand ca principal cod CAEN 7810 "Activitati ale agentiilor de plasare a fortei de munca ". Va rog frumos sa imi spuneti daca pot activa ca si colaborator in ceea ce priveste selectarea personalului pentru firmele din strainatate! Va multumesc.
In baza unui contract , puteti face asa ceva.