Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensionare limita de virsta
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensionare limita de virsta

Buna ziua!,barbat nascut 01011958,vechime in munca,33 ani,din care:gr-1-a-11 ani si o luna,gr-2-a9ani si 9 luni,intrunesc conditiile pentru pensionare limita de virsta? multumesc pentru raspuns
Daca anii de grupa sunt in procent de 100%-limita de varsta la 58 de ani(01/11/2016).