Forum Discuţii contabile şi ... Cafeneaua economiştilor Bani prin banca
Discuție deschisă în Cafeneaua economiştilor

Bani prin banca

Am si eu o problema... de cateva zile vorbesc cu un barbat pe internet care tot insista sa imi trimita bani .. prin posta/ cont bancar ..etc ...orice modalitate... mi se pare cam suspicioasa generozitatea lui . .imi spune ca e doar un semn de apreciere ..el avand cateva antecedente penale sa zic asa... Din punct de vedere legal mi-ar putea cauza vreo problema ?
Ce apreciere dupa cateva zile ? Va complicati viata inutil. Nu stiu ce urmareste, insa nimic bun nu va iesi de aici.