Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Condamnata in Romania, dar stabilita in alta tara
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Condamnata in Romania, dar stabilita in alta tara

Buna ziua

Va deranjez cu o intrebare.Am fost condamnata in noiembrie 2013 la 4 ani pt.inselaciune.Pe parcursul procesului am primit un contract de munca intr-o tara in UE.In momentul condamnarii nu eram in tara ba mai mult eram gravida luna 4 .
Am nascut si deocamdata imi cresc copii asteptind sa vina cineva sa imi aduca EAW.
Intrebarea mea este , normal voi refuza extradarea , am sanse sa cistig in conditiile in care am nascut in aceasta tara din UE ,fetita mea are acum 9 luni iar baiatul a inceput scoala aici.
Multumesc
multumesc.o sa astept momentul.