Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Venituri din CCC si Credit Prima Casa / Ipotecar
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Venituri din CCC si Credit Prima Casa / Ipotecar

Buna ziua,

Am o intrebare: veniturile primite in cei 2 ani de CCC se iau in considerare la acordarea unui credit pt Prima Casa sau Ipotecar?

Multumesc!
Cel mai bine intrebati la banca. Poate depinde de la banca la banca.