Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... OBTINEREA UNEI HOTARARI DEFINITIVE
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

OBTINEREA UNEI HOTARARI DEFINITIVE

Buna ziua,As dori sa cunosc daca pot avea acces la actele (cel putin la o hotarare definitiva)unui dosar cu o hotarare definitiva si irevocabila,fara ca eu sa fiu parte in dosarul respectiv .Dosarul este de drept civil si priveste contractul de vanzare cumparare.
Numai partile pot avea acces la dosar.