Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Somajul intrerupt cu CIM pe 3 luni?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Somajul intrerupt cu CIM pe 3 luni?

Firma la care am lucrat s-a inchis si din 17 april 2009 sunt in somaj.Aceiasi firma are nevoie de mine 3 luni pentru mutatrea utilajelor.Pot intrerupe somajul dupa care sa reintru in drepturile de somer fara a fi afectat acesta?
elenalili, utilizator
Alineatul despre care faceti dvs. vorbire nu se aplica cazului dvs. (prevazut la litera d) )