Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... cumularea pensiei cu salariul
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

cumularea pensiei cu salariul

In acest an implinesc varsta de pensionare ,pot continua munca si sa cumulez pensia cu salariul pentru 2 ani.
Sunt functionar public in cadrul APIA bihor
Va multumesc!
~ Conținut șters la cerere ~
Puteti cumula pensia cu salariul, dar institutia e obligata sa scoata la concurs postul dvs. Dvs. puteti merge la concurs.