Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Solutii
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Solutii

Buna ziua.
Am avut doua dosare diferite unul cu o cerere de lamurire si altul cu revizuire fond.
Primul. Tip solutie:Admite cererea
Solutia pe scurt:Admite cererea precizata privind lamurirea hotararii.
Document:Incheiere finala(dezinvestire).
Al doilea. Tip solutie:Amana cererea
Solutia pe scurt:Completul s-a mai pronuntat,fiind incompatibil,cerera
de abtiune a judecatorului,urmand a fi repartizat dosarul aleatoriu la
serviciul registratura.
Intrebarea mea e ce inseamna toate astea,pe limba noastra,a oamenilor de rand?
Va multumesc anticipat.
~ Conținut șters la cerere ~