Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit Declaratie 101
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

Declaratie 101

Ce înseamnă;"validare globala.eroare atribut ;totalPlata_A' - 248292' nu se încadrează în intervalul cerut".Firma a înregistrat pierdere.
am 17.
totalPlata_A Suma de control N(15) DA
totalPlata_A =Σ de la P1 la
P53(inclusiv detalierile)
ERR-calcul suma de
asa am gasit ,probabil la suma de control nu se admite valoare cu minus,sa fie eroare din program?!