Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Partaj
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Partaj

suntem 5 frati , mama a murit in 1962 , in iunie 1962 s-a facut succesiunea dupa mama , unul dintre frati a renuntat la succesiunea dupa mama , tatal a murit in 1991 nu sa facut succesiunea , in 2006 s-a deschis proces pentru inpartirea bunurilor ramase mai exact terenuri intravilane si extravilane Momentan ne judecam de aproape 10 ani si nu s-a solutionat cauza inca Intrebare ?
- ce cota parte primeste fiecare mostenitor
~ Conținut șters la cerere ~