Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Acte de mana cumparare teren, intabulare
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Acte de mana cumparare teren, intabulare

Buna seara

In anul 2006 am cumparat un teren cu acte de mana ,de la o persoana care mai avea 3 frati,in contract am trecut doar acea persoana care locuia in comuna cu mine ,celelalte locuind in alte localitati mai indepartate.
Toti ce 4 frati find in varsta au decedat toti(Dumnezeu sa-i odihneasca )
In urma lor au ramas 11 mostenitori care sunt prin toata Europa .
Cum pot sa imi intabulez acest teren pe numele meu
Sa faceti actiune in instanta si sa chemati drept parati toti mostenitorii. Pus ca va trebui sa faceti dovada ca ei sunt mostenitori.
multumesc