Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... procedura
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

procedura

Servus . Doresc sa atac o executare silita impusa aberant , printr-o cerere in instanta , intrebarea este, daca pot cere cheltuieli de judecata , spre a-mi recupera taxa de timbru?
Multumesc anticipat
Da puteti cere cheltuieli de judecata sa recuperati taxa de timbru dar o veti recupera in cazul in care aveti castig de cauza.